תקנון האתר

 

 

אתר זה שייך ומתופעל על ידי חברת ____________ ("אנחנו", "שלנו"). התקנון מנוסח בלשון נקבה, אך מתייחס לגברים ונשים כאחד. המונח "שרותי האונליין שלנו" מיוחס לאתר שלנו, העמודים שלנו ברשתות חברתיות צד ג' כדוגמת אינסטגרם, פייסבוק, פינטרסט או כל אתר או אפליקציה השייכת לנו או בה אנו עושים שימוש מפעם לפעם. המונח "השירותים שלנו" מתייחס לשרותי האונליין המוצעים מפעם לפעם. באם הנך משתמשת בכל אחד משירותים אלו, תוגדרי לצורך מסמך זה כ"משתמשת", "את", "אורחת".

 

תנאי השימוש המפורטים להלן ("התנאים") באים לפרט כיצד ניתן לעשות שימוש בשרותי האונליין שלנו, וקובעים את התנאים המשפטיים לפיהם אנו מספקים שרותי האונליין שלנו. בעצם השימוש בשירותים שלנו, את מסכימה בזאת לתנאים אלו במלואם.

 

1. מי יכול לרכוש?

אם טרם מלאו לך שש עשרה שנים (16), הנך חייבת ליידע הורה או אפוטרופוס על תנאי השימוש שלנו על מנת לקבל את הסכמתם לפני הרשמתך לאתר, או שליחת הזמנה באמצעותנו.

 

2. יחסים הסכמיים

תנאים אלו יחולו על כל הסכם למכירת מוצרים אליך ("הסכם"). אנא קראי את תנאים אלו ביסודיות וודאי שאת מבינה אותם, לפני שתזמיני כל מוצר באמצעות שרותי האונליין שלנו.

 

3. תנאי שימוש

שרותי האונליין שלנו ינחו אותך דרך השלבים הנדרשים על מנת לבצע הזמנה דרכנו. תהליך ההזמנה שלנו יאפשר לך לבדוק ולתקן כל טעות בטרם תשלחי את ההזמנה. אנא קחי את הזמן לבדוק את ההזמנה בכל עמוד לפני השליחה.

 

אחרי שתשלחי את ההזמנה, תקבלי מאיתנו הודעת דוא"ל המאשרת שקיבלנו את הזמנתך. שימי לב כי הודעה זו אין משמעותה כי הזמנתך אושרה. ההזמנה שלך מהווה הצעה לרכישת הפריטים המופיעים בה במחיר שפורסם בשירותים שלנו. כל ההזמנות כפופות לקבלה מצדנו ואנו נעדכן על קבלה כאמור ע"י שליחת דוא"ל המאשר כי המוצרים יצאו מאיתנו ונמצאים בדרך אלייך. ההסכם בינינו יווצר רק לאחר ששלחנו מייל על יציאתם של המוצרים מרשותנו.

 

4. מדיניות ביטולים

ביטל עסקה יהיה בהתאם לתקנות הגנת הצרכן (ביטול עסקה) התשע"א- 2010, וחוק הגנת הצרכן, התשמ"א – 1981.

 

אם אין באפשרותנו לספק את ההזמנה שלך, לדוגמא בכלל שפריט שהזמנת לא נמצא במלאי או אינו זמין יותר לרכישה, או בכלל שאנו לא יכולים לעמוד בתאריך האספקה המבוקש או בכלל טעות במחיר שהוצג באתר, אנו נעדכן אותך על כך בהודעת דוא"ל ולא נשלים את ההזמנה שלך. אם כבר שילמת על ההזמנה, אנחנו נזכה אותך במלוא הסכום כולל עלויות המשלוח בהקדם.

 

5. מדיניות משלוחים והחזרות

המשלוח מתבצע החל מרגע אישור ההזמנה בחרת האשראי בימי העסקים בלבד ( לא כולל שישי שבת).

 

אספקת המוצרים מתבצעת בין 3-5 ימי עסקים ( לא כולל שישי שבת).

ולמעט ישובים מרוחקים שזמני ההגעה אליהם הם בין 5-10 ימי עסקים.

בתנאים של מזג אוויר או כוח עליון יתכנן שינויים ועיכובים במשלוחים.

 

החברה אינה אחראית על עיכובים במשלוחים ואינה תפצה או תזכה את הלקוחה.

 

6. זכויות שימוש ובעלות

אלא אם כן צוין במפורש אחרת, כל העיצובים והתוכן הכלולים באתר, כולל טקסט, גרפיקה, לוגואים, אייקונים, תמונות, אומנות, אודיו ווידאו – הם בבעלותנו (או בשימוש שלנו בכפוף לרישיון) ומוגנים בזכויות יוצרים.

 

7. הצגת מוצרים

אנו עושים את מירב המאמצים על מנת להציג את המוצרים שאנו מוכרים בצורה נאמנה. הצוות שלנו עובד קשה על מנת להציג כל פריט בצורתו האמיתית, אך עם זאת תמונות וסרטונים של המוצרים בשרותי האונליין שלנו הם לצורך המחשה בלבד.

 

למרות כל מאמצינו להציג במדויק צבעים, גדלים ומרקמים, אין באפשרותנו להבטיח כי בהצגה ממוחשבת ההמחשה תהיה נאמנה במדויק לכל פריט. בנוסף, בגלל הבדלים בגדלי המסך השונים, יתכן והגדלים המוצגים באתר לא משקפים את הגודל האמיתי של המוצר. עם זאת, אנו עושים את מירב המאמצים לספק מידע מפורט אודות הגדלים והתיאורים של כל מוצר על מנת לוודא שהנך מיודעת היטב לפני ביצוע רכישה.

 

8. מחירים

מחירי המוצרים מופיעים בשרותי האונליין שלנו. אנו עושים את מירב המאמצים לוודא כי כל המחירים מופיעים נכונה בעת שאנו מזינים אותם למערכת. יתכן, ולמרות מאמצינו, מחירים של פריטים מסוימים יופיעו בצורה לא נכונה.

 

אם נגלה שגיאה בתמחור המוצרים שהזמנת, ניצור עמך קשר באמצעות דוא"ל או באמצעות הטלפון ליידע אותך על הטעות, וניתן לך את האפשרות להמשיך בתהליך ההזמנה במחיר הנכון, או לבטל את ההזמנה. לא נבצע את ההזמנה שלך אלא אם כן נקבל את אישורך המפורש לעשות כן. אם לא יתאפשר לנו ליצור עמך קשר באמצעות פרטי יצירת הקשר שסיפקת לנו בעת ההזמנה, אנו נבטל את ההזמנה ונעדכן אותך על כך בכתב.

 

שימי לב כי אם המחיר השגוי הינו ברור ולא ניתן לטעות שנפלה טעות בהצגתו, אנו לא מתחייבים לספק את המוצר במחיר השגוי (הנמוך) שהוצג.

          

9. מקום שיפוט

בשימוש בשרותי האונליין שלנו, הנך מסכימה בזאת כי חוקי מדינת ישראל יחולו על כל השימוש בהם, וכל מחלוקת אשר תעלה בינינו לבינך, תיפתר באמצעות מו"מ בין הצדדים או, במידת הצורך, בהחלטת בית משפט במחוז דרום.

 

התנאים הנ"ל, יחד עם מדניות הפרטיות, מהווים את כל ההסכם בינך לבין החברה הנוגעים לגישה ושימוש בשירותים הדיגיטליים שלנו.

 

10. תנאים כלליים

אנו שומרים לעצמו את הזכות לשנות, להוסיף, לגרוע ולהתאים כל אחד מהתנאים הנ"ל לפי שיקול דעתנו הבלעדי. אנא בדקי את העמוד מעת לעת לשינויים. הנך מסכימה בזאת כי בכל פעם שתבקרי באחד משרותי האונליין שלנו, הביקור והשימוש שלך יהיו כפופים לגרסה המעודכנת ביותר של תנאים אלו.

 

11. יצירת קשר

ליצירת קשר עמנו, יש לפנות בשעות הפעילות (ימי א' עד ה', בשעות 9:00 ועד 17:00)  ב- 050-3636515 WatsApp  או לדוא"ל   sindydazan.beauty@gmail.com

 

תנאי פרטיות

אנחנו מכבדים את זכויות הפרטיות של המשתמשים ומבינים את חשיבות השמירה על המידע שאנו אוספים מהם. מסמך זה מתאר כיצד אנו אוספים, שומרים ומשתמשים במידע הפרטי שהנך מוסרת לנו כמשתמשת.

 

אם טרם מלאו לך שש עשרה שנים (16), הנך חייבת ליידע הורה או אפוטרופוס על מדיניות הפרטיות שלנו על מנת לקבל את הסכמתם לפני הרשמתך לאתר, או שליחת הזמנה באמצעותנו.

 

מידע אישי שאנו אוספים

 

אנו אוספים מידע אישי אודותייך כשאת נרשמת לאתר או לכל אחד מהשרותים שלנו, שולחת הזמנה, רוכשת שובר מתנה, משתמשת בשרותי האונליין שלנו או יוצרת עמנו אינטרקציה בכל דרך אחרת, לדוגמא דרך רשתות חברתיות, לחיצה על באנר פרסומי באתר צד ג', מבקשת מידע או עזרה, מעניקה לנו פידבק, מגיבה על כל אחד מהבלוגים ו/או המאמרים, נרשמת למבצעים או ממלאת סקרים כלשהם. יתכן וגם נקבל מידע אישי עליך מגורמים צד שלישי, עמם יש לנו שיתוף פעולה. על ידי ההרשמה או שימוש כאמור לעיל, הנך מסכימה בזאת לשימוש של המידע הפרטי שלך בהתאם לאמור במדיניות זו.

 

המידע שאנו אוספים ומחזיקים אודותייך יכול לכלול את שמך המלא, כתובת הדוא"ל שלך, כתובת המגורים שלך, כתובת שהגדרת למשלוח, כתובת האיי פי ממנה הגעת לאתר, מידע שחיפשת, הסטוריית הרכישות שלך, העדפות הרכישות שלך, צבעים/מידות/סוגים שרכשת ו/או חיפשת באמצעותנו, סוג הדפדפן דרכו גלשת באתר, הזמנים בהם גלשת לאתר וזמן הגלישה, מהיכן הגעת לאתר, וכל מידע על מיקומך, תמונות אותן שיתפת עמנו (או בהן תייגת אותנו ברשתות החברתיות), תאריך הלידה שלך, סיסמתך, תשובותיך לשאלות אבטחה וכל מידע אחר שמסרת לנו. אנו לא מחזיקים כל פרטים שהם הקשורים לכרטיס האשראי שלך.

 

יתכן ונקליט שיחות בהן יצרת עמנו קשר, או שאנו יצרנו קשר איתך. אנו עושים זאת לצורך אבטחה ושיפור השירות שאנו מעניקים ללקוחותינו.

 

אנחנו אוספים מידע אודות השימוש שלך בשרותים הדיגיטליים שלנו באמצעות עוגיות. עוגיות הינם קבצים קטנים מאד שנשלחים על ידנו למחשב או המכשיר האלטקרוני דרכו ביקרת באתר שלנו. העוגיות עוזרות לנו לזכור את הזהות שלך, ומידע נוסף אודות הביקורים שלך והשימוש שלך באתר. הם יכולות לעזור לנו להציג בפניך את המידע הרלוונטי התואם את ההעדפות שלך ותחומי העניין שלך. רוב האתרים והשירותים הדיגיטליים עושים שימוש בעוגיות.

 

כיצד אנו עושים שימוש במידע האישי

 

בכל פעם שהנך מוסרת לנו את המידע האישי שלך אנחנו עושים בו שימוש בהתאם למדיניות הפרטיות ולחוק ולמטרות המופיעות במדיניות זו (ואחרת נציין זאת בדף המתאים).

 

אם את משתמשת בכל אחד מהשרותים שלנו, נרשמת או מגיעה לאירוע שלנו, נרשם ו/או משנה את פרטי החשבון שלך או דרך יצירת הקשר עמך, או יוצרת קשר עם שרות הלקוחות שלנו, אנו נשמור את פרטיך האישיים. פרטים אלו בראש וראשונה ישמשו אותנו להציע לך מוצרים, שרותים או מידע שביקשת ועל מנת להתאים פרסונלית עבורך את חווית הרכישה באתר. אנו שומרים את המידע שאת מוסרת ויתכן ונעשה בו שימוש למטרות שונות, כולל: (1) חשבונאות, חיוב, דוחות וביקורת (2) בדיקת זהות (3) כל מטרה אחרת הקשורה לנושאי בטיחו, בריאות, הדרכה, הנהלה ומשפט (4) ניתוח שוק וצרכים שיווקיים (5) פיתוח, בדיקה ותחזוקה של המערכות שלנו (6) סקרי לקוחות ושרות לקוחות (7) כל שימוש אחר בהתאם לתנאי השימוש המובאים לעיל במדיניות הפרטיות.

 

 פרטי האשראי ו/או התשלום שלך ישותפו רק עם שותפי הסליקה שלנו, ולא עם אף גורם צד שלישי ושימשו אך ורק לצורך עיבוד ההזמנה שלך באמצעות הפלטפורמה הטכנולוגית של חברות האשראי.

 

אם תיתני לנו פידבק, יתכן ונעשה בו שימוש על מנת לשפר את השירותים שלנו, ויתכן ונפרסם אותו (אונליין או אופליין) על מנת לקדם את העסקים שלנו והשירותים שלנו. אנו נאסוף את שמך ו/או או שם המשתמש שלך שיופיע לצד התגובה, וכן את כתובת הדוא"ל שלך אשר לא תפורסם אך יתכן ותשמש אותנו ליצור עמך קשר.

 

בשימוש באתר שלנו, הנך מאשרת בזאת כי נוכל להוציא את המידע שמסרת בכל פלטפורמה אפשרית.

 

את יכולה לבחור

 

אנו מאפשרים לך להירשם על מנת לקבל חדשות, עדכונים ומוצרים חדשים במגוון רחב של דרכים. את יכולה לבחור לבטל את רישומך לכל אחת מהדרכים הללו, אם תרצי בכך.

 

יש לך הזכות לבקש מאיתנו שלא להשתמש בכל מידע אודותייך לצורך שיווק. בכל זמן, אנו נאפשר לך לבטל את ההרשמה מכל שירות אליו נרשמת, אם תחליטי לשנות את דעתך. בכל פעם שתקבלי מסר שיווקי מאיתנו, אנו נעדכן אותך כיצד תוכלי לבטל את ההרשמה. על מנת לבטל את הרשמתך למיילים, אנא צרי קשר מול שרות הלקוחות שלנו באמצעות דוא"ל sindydazan.beauty@gmail.com.

 

אם תספרי לנו שאת לא רוצה לקבל מסרים שיווקיים, אנו עדיין ניצור איתך קשר על מנת לספק לך את המוצרים והשירותים שביקשת ולצרכים כלליים.


 

טואול - בניית אתרים